Obal na pneumatiky 4ks - vaky > varianta 4x velký do 16"

Balení obsahuje 4 ks zboží
CENA 465,00 Kč
PRODÁNO
Obaly na jednotlivé pneu 4ks v jednom balení (cena je za balení) - vak na pneu s praktickým zdrhovadlem a uchem pro přenášení. Každý obal pneumatiky je označen symbolem proti záměně pneumatik (levá, pravá, zadní nebo přední), viz. foto.
Ideální pro čisté převážení pneumatik (kol) v prostoru vozu nebo zavazadlovém prostoru. Vhodné též pro skladování pneumatik (kol) mimo sezónu.
Obal brání usazování prachu a jiných nečistot a hlavně působení denního světla na skladované pneumatiky způsobující stárnutí pryže.
Univerzální velikost pro všechny běžné rozměry pneumatik osobních automobilů.
Omyvatelný materiál 100% polyester.
Baleno po 4 ks v tašce s uchem.
Foto je ilustrativní, kolo není součástí dodávky.

>>>

Spěcháte na dodání zboží a nemůžete nalézt informaci o aktuální skladové zásobě nebo dostupnosti zboží? Je-li to pro Vás důležité, uveďte tuto informaci v poznámce objednávky a my se Vám pokusíme maximálně vyhovět.

Vážení zákazníci, pátek dne 18.12.2015 je posledním expedičním dnem skladového zboží se "spolehlivým" dodáním před letošními vánočním svátky. Vaše objednávky budou přijímány, zpracovávány a potvrzovány nepřetržitě i po tomto termínu. V tomto období budeme také schopni případně odpovídat na Vaše emailové dotazy nebo vzkazy. Děkujeme za pochopení, Internetový obchod ZORiN.CZ
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné