CARL MERTENS balance nápojové poháry

Carl Mertens
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.690,00 Kč
SLEVA - 20,00 %
NOVÁ CENA 1.352,00 Kč
kus
Dva nerezové silnostěnné poháry na drink v dárkovém balení, dokonale vyvážené pro nalévání nápoje. Kdo má plno, je v rovině, kdo trochu upil nebo má prázdno, toho náklon poháru prozradí a sám si tak řekne o dolití.
"Je tento pohár na půl plný nebo na půl prázdý?" Je to Carl Mertens, nápojová senzitivní koule, která komunikuje s okolím.
Originální dárek pro všechny, kdo chtějí překvapit, pobavit, oslnit nebo si jenom tak udělat radost při konzumaci svého oblíbeného nápoje ve společnosti přátel či blízkých.
Materiál matný nerez 18/10.
Rozměry: průměr 80 mm, výška 55 mm
Dokonalý a jedinečný desing oceněný:
Bayerischer Staatspreis für Nachwuchsdesign, 2000
Design Preis Schweiz: Industrial Design 2001
Exentricky vyvážený pohár kulového tvaru vyrobený z kvalitní nerezové oceli, který balancuje z roviny do náklonu podle množství nápoje uvnitř a otevírá tak nový prostor při konzumaci drinku.
Použitý materiál a technologie výroby tohoto poháru umožňuje udržovat dlouhodobě správnou teplotu nápoje a navenek působí příjemně do ruky díky svému jemně matnému nerezovému provední.
Balení obsahuje 2 ks, uvedená cena je za balení.

>>>

Spěcháte na dodání zboží a nemůžete nalézt informaci o aktuální skladové zásobě nebo dostupnosti zboží? Je-li to pro Vás důležité, uveďte tuto informaci v poznámce objednávky a my se Vám pokusíme maximálně vyhovět.

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné